Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 54
Nagyon elégedett vagyok a tonikkal, kiváló zsíros bőrre, gyorsan beszívódik 👍👍
Jó tonik, kicsit sűrűbb textúrával, mint a többi, amit eddig próbáltam. Mivel száraz a bőröm, ez nagy plusz számomra. Gyorsan beszívódik, felvitel után nem ragad, és a bőr láthatóan hidratáltabb. Az én esetemben jó alapként is működött a könnyű sminkhez.
Very nice toner. Good moistures and calm the skin. I will take it again.
Nagyon lenyűgözött a SKIN1004 Centella Madagascar tonik! Nagyon gyengéd és könnyű a bőrön, gyorsan felszívódik, és azonnal hidratáltság és frissesség érzetét adja. A bőröm puha, nyugodt és sokkal egészségesebbnek tűnik utána. Különösen tetszik, hogy nem irritálja az arcot, és tökéletesen felkészíti a bőrt a bőrápolási rutin többi részére. Mindenképpen egy olyan termék, amit újra megvennék!
Muszáj beszerezned! Nem tudom, minek nevezzem a szupererejét, de használat után a bőröm puha, táplált és sima tapintású. Reggel fantasztikus, tökéletes smink alá. Már az első használat után megkönnyebbülést és nyugtató érzést éreztem az arcomon.
Nem tudom, mit csináltam eddig e város nélkül. Az érzékeny, kuperózás bőrömre egyszerűen nagyszerű.
Az esszencia illatmentes, gyorsan felszívódik, felfrissíti és hidratálja a bőrt. Hatalmas előnye a sűrűbb textúra, amely lehetővé teszi, hogy a terméket közvetlenül az arcra, vattakorong nélkül is felvihessük, így hatékonyabbá téve a használatát.
Ez a tonik-esszencia egy nagyszerű dolog! Már fél éve használom, és csak ajánlani tudom! Kellemes és hatékony!
Amióta elkezdtem használni, a bőröm csodálatos lett. Vékony és könnyű a bőrön, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Nem ragacsos tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom!
Sem rossz, sem jó tapasztalatom nem volt ezzel a tonikkal. Egyszerűen nem vettem észre semmi különöset. Az állaga egy kicsit sűrűbb, mint egy átlagos toniké, így kicsit tovább kell hatnia, hogy teljesen behatoljon a bőrbe. Viszont nem ragad vagy zsíros, ami mindig jó pont! De személy szerint nem fogom újra megvenni.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.