Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!
EsszenciálisKombinált bőröm van, de nem okozott zsírosodást, irritációt. Könnyű állaga van és gyönyörű fényt ad a bőrnek, használat után a bőr puha tapintású. Spf előtt használom minden reggel, és a bőrTöbb információ
A legszuperebb krém!Az idei évem legnagyobb felfedezettje ez a krém! Valami elképesztően jó. A teljes termékcsaládot használom és csodát tesz a 40-es, fakó, perimenopauzás arcbőrömmel. Teljesen feltölt, kisimítTöbb információ
Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!