Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 24
Én imádom, nagyon puha lesz reggelre a bőröm, egy kis tasak akár 3-4 használatra is elég.
Véletlenül vettem, mert tetszett a kis kiszerelés, utazáshoz is tökéletes. Nagyszerű maszk, ami szépen táplálja a bőrt. Kombinált bőröm van, ami gyorsan zsírosodik, de a maszk használata után semmi problémám nincs vele. A maszk nem tömíti el a pórusokat és nem okoz pattanásokat. Nagyon ajánlom a megvásárlását.
Rendben
Kiváló maszk, egy csomag elég körülbelül 5 alkalmazásra az arcomon és a nyakamon. Kombinált bőröm van, ami télen hajlamos kiszáradni, ez a maszk fantasztikus, sűrű állagú, gyönyörűen beszívódik, nem hagy maga után nehéz érzetet vagy filmréteget, és a bőröm reggelre gyönyörűen hidratált.
Elégedett vagyok az éjszakai maszkkal, a csomagolás 2-3 alkalommal is elegendő, az állaga sűrű krémhez hasonló, kellemes, nem feszesíti az arcot, ami reggel puha, sőt, le sem kell mosni, ha nem a teljes csomagot viszed fel, hanem egy vékonyabb réteget. Ajánlom, és újra fogom venni.
Ez a maszk nagyszerű. Este kenem fel a bőrömre, és éjszaka is remekül működik. Nem is érzed az arcodon, mint a hagyományos maszkokat. Tetszik, hogy krémmaszk. Sűrűbb, de gyönyörűen beszívódik a bőrbe, és nagyon finom illata van. Nem tudom, mi ez, de eddig az összes ksisters termékem egyszerűen nagyszerű.
Ez az éjszakai maszk egyszerűen lenyűgöző! Visszafogottnak tűnik, de úristen🤩Nem ragad, nagyon jól kenhető, gyorsan alkalmazkodik a bőrhöz, és ébredés után csak vízzel kell lemosni, és az eredmény tényleg lenyűgöző..a bőr gyönyörűen puha, nem fénylik, de úgy néz ki, mintha gyönyörűen táplálták volna, és egyszerűen ragyog az elégedettségtől, hogy muszáj simogatnod magad 🤭🤭🤭. A maszk méz illat nélküli, de a legjobb hatással rendelkezik. Csodálatos 💛🧡💜
Vettem egyet, de megrendelem az egész csomagot! Reggelre ragyogott az arcom! Nagyszerű termék!
A maszk jó, az egész zacskó tartalmát egy éjszakára felvittem, de szerintem két adagra is el lehet osztani. Jól beszívódik, nem ragad, reggelre a bőr puha és hidratált.
Hibátlan termék, 3-4 napi adag van benne. Tökéletesen hidratál, beszívódik, nem okoz irritációt, sem pattansást. Szeretem, ajánlom, újra fogom vásárolni
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.