Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 2
Ezeket a maszkokat máshol vettem, de gondoltam, itt is írok róluk egy értékelést. Nem számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fognak. Használat után puha és hidratált bőrt hagynak maguk után. Kellemes illatuk van, ami nem túl zavaró, és nem irritálja az érzékeny bőrt. Minden maszk jól átitatódik szérummal, és nem szárad ki, ha megfelelően lezárod a dobozt (a dobozon megtalálod a módszert). A módszerem a következő: a bőr megtisztítása után tonikot használok (tonik után legtöbbször egy vizesebb hialuronsavas szérumot használok), majd a maszkot (amíg megszárad, de nem kötelező) + a többi lépés.
Remek simító hidratáló maszk kiváló összetétellel, reggelre puha és gyönyörűen sima a bőr, ajánlom 😊 a csomag része a csipesz 👍
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.