Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.








Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 98
Ez a balzsam nagyon hidratálttá és puhává varázsolja az ajkakat.
Gyönyörű, finom illat. Az ajkak nem zsírosak, hanem gyönyörűen tápláltak és dúsak.
A balzsam olajos állagú és nagyon hasonlít a vazelinhez. De kellemes illata van.
Imádom! Hihetetlenül hidratáltak az ajkaim a használata után. Mindig este, lefekvéskor kenem fel, és amikor reggel felébredek, még mindig érzem az ajkaimon.
Az ajkaim azonnal tápláltak és hidratáltak lesznek. ☺️☺️ ...
A csomagolás nagyon aranyos. Csak otthon van meg, mert az ujjal való felvitel miatt nem fér a táskámba. Az állaga olyan, mint a vazelin, ami éjszakára jó, de nappal nem áll jól nekem. Legközelebb kipróbálok egy másikat.
Nagyon szeretem, de az avocado változata még egy fokkal jobb!
Néhány éjszakai használat után már nincs szükségem ajakbalzsamra nappal, közel sem olyan szárazak, mint régen.
Csodálatos 🤍 Gyönyörűen hidratál és nagyon sokáig tart. Eddig a legjobb balzsam. 🤍
Nem ez a legjobb ajakbalzsam, amit valaha használtam, de alapvetően tökéletes. Nagyon finom illata van, és a csomagolás is nagyon aranyos.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.