Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 52
Nagyszerű hidratáló ajakmaszk Az ajkak gyönyörűen tápláltak és hidratáltak lesznek
Szeretem az illatát, állagat, nagyon szépen puhitja az ajkát. Már 2. Tubust használom ☺️
Ennél van milliószor jobb frudia ajaktermék.
Nagyszerű ajakmaszk könnyen felvihető formulával. Kellemes, nem szintetikus mangóillatú. Egy éjszakán át hatva a maszk gyönyörűen hidratálja az ajkakat és gyengéden csökkenti a ráncok megjelenését. Nagyon ajánlom!
Imádom ezt az ajakbalzsamot. Egész nap használom, minden nap. Hidratáltan tartja az ajkakat. Eddig rengeteg ajakbalzsamot használtam már, és be kell vallanom, ez az egyik legjobb. Télre a legjobb.
Ez az ajakmaszk/balzsam egyszerűen fantasztikus. Kicserepesedett és repedezett ajkaim voltak, de ez a termék egyetlen nap alatt simává és egészségessé változtatta őket. Hihetetlen, de működik. Az állaga kicsit ragacsos, de egy esti programra tökéletes ☺️
Már néhány napja használom az éjszakai maszkot, és az ajkaim érezhetően puhábbak lettek. Segített begyógyítani a mély repedéseket is, nem irritálja a bőrt. Nem kell belőle nagy mennyiség.
Már körülbelül egy éve van otthon ez az ajakbalzsam/maszk, szinte minden este használom, és még mindig körülbelül a negyede van a terméknek, mivel csak egy kevés kell belőle, nagyon sűrű, gyönyörűen bevonja az ajkakat. Ha este esetleg kicserepesedett az ajkam, reggelre begyógyul. Nincs íze, legalábbis én nem érzem az illatát, de nagyon finom illata van.
Nekem őszintén túlságosan sűrű és nehéz ez az ajakápoló. Még éjszakára is zavaró. Igaz, hidratál de nekem akkor sem lesz a kedvencem.
Ajánlom. Gyönyörűen hidratálja az ajkakat egy éjszaka alatt. Egy filmréteget képez, és sokáig tart az ajkakon.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.