ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
ÁtlagosAmiatt vásároltam meg ezt az arclemosót, mert remek ajánlásokat hallottam róla. Ettől fellelkesedve úgy álltam hozzá, hogy majd ez egy csodaszer lesz. Nem. Egy átlagos vízbazisú arclemosó. ATöbb információ
VéleményImádja a bőröm. Az illata kicsit erős, szóval ha valaki ezt nem szereti, akkor problémás lehet, viszont szerintem megéri ”kibírni”,mert a hatása csodás.
Tökéletes 👌 Zsíros bőröm van, és tökéletesen működik vele. A legjobb fényvédő amit eddig használtam, nincs nehéz krém érzés, nincs ragacsos utóhatás, nincs fehér elszineződés, és smink alatt is szuper. Több információ
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Száraz bőrre kiválóFéltem tőle, hogy ragadós-maszatolós lesz. Hát nem. Nagyon jól beszívódik, a száraz bőrt nagyon jól ápolja. Levendula illatát és kimondottan szeretem.
SzuperNagyon lágy, tejes állagú esszencia, meglepően hamar beszivódik, pedig nem spórolok vele :) sokáig kitart a 120ml. A bőröm nagyon szereti, puha, hidratált tőle
Energia bombaA bőröm a szérum használata óta olyan, mint a gumi, nagyon puha, rugalmas. Nagyon kellemes az illata, várom, hogy használhassam, mert érzem, hogy issza a bőröm. Nem ragad, nem tapad, matt. RTöbb információ
KrémMillió egy terméket probáltam már de most megtaláltam az igazit.
Hamar beszívódik nem iritál noncsenek miteszerek tőle és pattanások.
Ha tehetném 10 pontot adnék érte. Reggelre fiatalos üde Több információ
ÜdítőNem lesz szuper hidratáló, ha szuper száraz bőröd van, vagy ha védőproblémák vannak. De zsíros és normál bőrre jó. Szintén kellemes frissíteni a nap folyamán smink vagy fényvédő felett.
ValaTöbb információ
Toner hialuron és fekete rizs kivonattalNagyon tetszik az állaga, hogy egy kicsit sűrűbb a víznél, d egyáltalán nem nehéz. Imádja a bőröm is, nagyon kellemesen hidratál.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket