Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 3
A stift nem rossz, de a zsíros bőrömre valószínűleg túl nehéz lesz nyárra. Ha összehasonlítom a BOJ stiftjével, az jobban illik hozzám. A Haru haru inkább szárazabb bőrre való. De egyébként rendben van, jó az ár és a mennyiség is.
Fényesebbé teszi a bőrt, mint amire számítottam, de jól véd, és nem érződik "nehéznek" vagy túl zsírosnak. Zsíros bőrűeknek talán egy kicsit sok, de az én száraz bőrömre egész jól működik.
A termék jó. Nagyon könnyű felvinni, és a fényvédő állaga nagyszerű. Nagyon könnyű, és szépen ragyog a bőr a felvitel után. És mint mindig, a Ksisters ajándékokat is küldött a csomaggal.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.