Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 3
Ez a krém annyira gyönyörűen puha, és megadja a bőrömnek a szükséges hidratálást. Biztosan fogok még rendelni
A krém nagyon kellemes a bőrön, az esti rutinom részeként használom, gyönyörűen táplálja a bőrt, de nem hagy nehéz érzést, ráadásul nagyon jó az összetétele, felesleges anyagok nélkül, mindenképpen ajánlom a kipróbálását, már egy új csomag vár otthon, bőr 37 éves
Kombinált bőröm van, és télen kerestem egy krémet a jobb hidratálásért. A krém semmi különös, miután felkentem, fel kellett kennem egy másikat, szerintem nem hidratál eléggé. Számomra ez inkább nyárra való, nincs erős illata és sűrűbb az állaga. Nem fogom újravenni, nem igazán állt jól nekem.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.