Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
10/10Hatalmas a kiszerelés, rengeteg ideig elég. Már fél éve használom napi szinten, még a felénél se járok. Nagyon szereti a bőröm, könnyen beszívódik, még úgy is puhítja ha hidratálót nem teszeTöbb információ
Nagyon szeretemÁr/érték arányban egy nagyon jó aloe gel. Nem használom túl gyakran, csak amikor nagyon kell. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. És nagyon sokáig elég. Nyáron kötelező darab!
Kellemes illatNagyon kellemes, uborka illata van. Jól habosodik.
Nekem talán kicsit túl erős. Használat után bár nem feszült a bőröm mégis kicsit száraznak éreztem.
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ