Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 33
A legjobb amit eddig próbaltam. Sokat viszket a bőröm illetve sok helyen ekcémás.
Az aloe vera gél nagyon kellemes illatú. Hűsítő hatása van, ami jól működik az irritált bőrön. Kicsit lassabban szívódik fel, de puhává varázsolja a bőrt, és nem hagy ragacsos filmet (mint más gélek). Még a kombinált, érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrön sem okozott problémát.
A gél kellemes és alkalmas mindennapi használatra arcra, dekoltázsra és kézre. Hidratálja és nyugtatja a bőrt. A csomagolás mérete pont megfelelő.
Nagyon kellemes, multifunkcionális gél, ajánlom.
Ezt a nyugtató aloe vera gélt használom a napi arcápolási rutinomban, és nagyon jó termék. Bár zsíros és zsíros a bőröm, az aloe vera gél nagyon gyorsan felszívódik, és néhány órára matt hatást hagy a bőrömön, ami igazán nagyszerű. Értékelem, hogy nincs túl erős illata, és többször is felhasználható, a test bármely részére felvihető, és kellemes érzést hagy maga után. Nagyon ajánlom ezt a terméket. 💚
Régóta kerestem aloe vera gélt, és végre megtaláltam 🤍 Főleg borotválkozás után használom a bőr nyugtatására és égési sérülésekre. 🤍
Van egy másik aloe vera krémem a márkától, és már nem találtam, így szkeptikusan kísértésbe estem, hogy vegyek egy nagyobb kiszerelést. A gél szó szerint mindenre alkalmas, az arctól a testig. Leginkább hajpakolásként használom, csak úgy, hogy nedves hajra felviszem a gélt, és hagyom hatni. Amikor felszívódik, olajat is adok hozzá. Ha a hajad kicsit ragacsos marad, az sem baj, csak fésüld ki. A gél kellemes, mint egy krém, gyorsan beszívódik és finom illata van.
Ezt a gélt nyaralásra vettük, napozás után a leégett bőrünkre kentük. Kellemes, nyugtatja, hidratálja a leégett bőrt (eddig átlagosan leégett bőrön tesztelve, semmi extrém, volt napvédő krémünk). Rovarcsípésre is kenjük, a környéket is megnyugtatja és elmúlik a viszketés. Nyaraláskor bőrkrémnek is használom (az égés miatt és az arcon lévő könnyedség érzete miatt sem jönnek be nekem a krémek ebben a melegben, ugyanakkor az aloe vera aknés problémákra is jótékony hatású). Elég hamar elkopik, kb harmada három nap alatt (lásd fotó), de az egész testre használjuk (két felnőtt) és szükség szerint szedjük, nem spórolunk vele. Valószínűleg összehasonlítható más napozás utáni krémekkel, mi is kb 200-250 ml-t költöttünk a csomagból egy hét nyaralás alatt.
Kellemes a gél, nyugtatja a bőrt, főként borotválkozás és napozás után látom a fő használatát.
A legjobb aloe gél, amit valaha ittam. Ekcéma volt az arcomon és nem tudtam mit kezdeni vele. a gél használata után teljesen eltűnt, és teljesen tiszta és puha bőröm van. Mind a tízet ajánlom 👍 Biztosan fogok még rendelni
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.