Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 20
Ez a krém az abszolút kedvencem. Gyönyörűen beszívódik, hidratálja a bőrt, de még nyáron sem hagy zsíros érzetet. Mindenképpen ajánlom.
A kedvenc arckrémem. Egy ideig keresgéltem, mert a kombinált bőrűeknél sok krém eltömíti a pórusokat. Ez nagyszerű. Gyorsan beszívódik, hidratál és csillapítja a bőrpírt, ami gyorsabban gyógyul. Imádom.
A legjobb krém, amit valaha ettem
Én személy szerint nem szeretem ezt a formátumot, jobban szeretem az üveges vagy pumpás kiszerelést. A krém nagyon gazdag, csodálatosan siklik a bőrön. Éjszakára használom, mert egy perc alatt felszívódik. A bőr tápláltnak érződik.
Nagyon jó kisimító krém száraz és érzékeny, kipirosodott bőrre (mint amilyen az enyém is). Jól hagyja a bőrömet.
Általában nagyobb mennyiségben használok ebből a krémből estére, ami hidratálja az arcom és enyhíti az irritációkat! Nagy plusz a benne lévő applikátor. ❤️
Ez a krém a kedvencem imádja borom érzékeny bőre is nagyon jo:)
Legjobb krém 🩷
A krém egy gyönyörű tégelyben van csomagolva, egy kis kanállal a felvitelhez, és finom illata van. Az állaga sűrű, de nem terheli a bőrt, gyorsan beszívódik, smink alatt is remekül működik, mert nem nehéz. Természetesen, mint minden ksisters csomagban, vannak ajándékok is, el vagyok varázsolva 🥰
A krém tényleg hidratál, és használat után nem veszem észre, hogy eltömítené a pórusaimat, vagy pattanásokat okozna. Kombinált bőröm van, és miután néhány hétig használtam ezt a terméket, jól tolerálom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.