Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 156
Az olajos lemosóval és tonerrel használom, nekem nagyon bevált nem gondoltam volna hogy ennyire nagy változást mutat pár nap alatt🙏🏻 nagyon megéri
A száraz, hámló és pattanásos bőrömre egy kicsit túl szárít. De az arcom csodálatosan tiszta. Mosás után kicsit feszül, de ez az én bőröm, és nem ez a termék. Egyszerűen túl száraz a bőröm. A termék nagyszerű, és már majdnem az egészet elhasználtam.
szuperigák kurvái
Jelenleg a második tubusomnál tartok, és tavaly szeptember (2025) óta használom. Az esti rutinomba a tisztítóolaj után beépítettem, és elmondhatom, hogy sokkal tisztább az arcom. Ha mégis pattanás vagy akne keletkezik (és a PCOS miatt gyakran jelennek meg a pattanások), az első mosás utáni reggelen sokkal kevesebb a gyulladás, és a pattanások gyorsabban elmúlnak. Eleinte reggel és este is használtam, de mivel szalicilsavat tartalmaz, jobb, ha csak este használom. Mindenképpen ajánlom!
Kellően tisztít, nekem nagyon bevált.
Nem szárít, gyönyörűen tisztítja a bőrt anélkül, hogy "feszesítő" érzést keltene. Tökéletesen tiszta bőr, kevesebb pattanás. Biztosan újra fogom venni.
Csodálatos tisztítóhab, használat után a bőröm tiszta, de nem száraz. Kombinált bőröm van.
I didn’t like the consistency much it was overhyped overall it’s not a bad product but it wasn’t it for me
Túl erős volt az arcomhoz. Kásához túl gyengéd is volt. Úgy éreztem, hogy használat után borzasztóan kiszárította az arcomat. Kellemes illata van, és nem pattogzik ki. Zsíros, pattanásos és érzékeny a bőröm.
Nagyon jól tisztítja a bőrt, habot képez és tökéletesen átsüt. Problémás bőrön használjuk és elégedettek vagyunk vele.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.