Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
Egy nagyon hűsítő tonik, aminek két oldala van, szépen tisztítja a bőrt, segít a pórusokon és a kiütéseken, a bőrpír gyorsan elmúlik.
A problémás bőrömre ezek a cseppek egyszerűen hihetetlenek! Eltávolítják a szagokat, szárítják a bőrt és gyengéden tisztítják. Utánuk az arcod frissebb lesz, és újra látni fogod. Mielőtt beszélnék, nagyon könnyű használni őket csipesszel a cseppekkel együtt, amelyeket óvatosan ki lehet venni a dobozból. Nagyon elégedett vagyok a bőrömmel, és ezt magam is mondtam! Ajánlom.
Számomra ez egyszerűen szerelem😍 Nem számítottam ilyen wow eredményre. A bőr olyan, mint egy szalonkezelés után, a pórusok összeszűkültek, és nincs zsíros csillogás. A bőröd ragyogni fog. (Zsíros a bőröm.) Fogok még többet és többet venni…
Újra rendeltem betéteket az Anuától, feszesebb és ragyogóbb lett a bőröm, nem számítottam ilyen hatásra, mindenkinek ajánlom őket 😍🔥
A Hearleaf bőrápolási termékei biztonságosnak bizonyultak az érzékeny bőröm számára. Imádom, milyen gyengédek és nyugtatóak ezek a korongok. Nyugtató maszkként is használom az ajánlásoknak megfelelően, és elképesztően puha és boldog bőröm lett utána :) A csomagolás könnyen használható.
Kényelmes párnák a mindennapi ápoláshoz, frissítenek és gyengéden tisztítanak.
Egy hete használom és nagyon szeretem. Jól át van itatva a korong, és jól záródik a csomagolás. Az arcom utána felfrissül. Eltávolít minden szennyeződést, amit már dupla lemosással lemostam.
Ezek a korongok nagyszerűek! Gyengédek, mégis hatékonyak – gyönyörűen felfrissítik a bőrt, hidratálttá és simává varázsolják. Tökéletesek reggeli és esti tisztításra. Kellemesen hűsítenek és egyáltalán nem irritálják a bőrt. Kötelező darabok a rutinomban!
Még januárban rendeltem erről az oldalról kipróbálás céljából mivel a tiktok ezzel volt tele, nem csalódtam benne nagyon szép tiszta lesz utána a bőröm és tényleg hatásos a zsíros bőrre igaz egy héten csak 1x szoktam használni és az is bőven elég. Nagyon jó termék
Még nem próbáltam ki ezeket a betéteket, de nagyon jól néznek ki. Van hozzá egy kis csipesz is, ami nagyon praktikus! Tetszenek, és ha megfelelnek, biztosan újra fogom venni őket.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.