Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 3
Nagyon megfizethető csomagolás maszk és szérum együttes használatához, mivel a terméket hetente egyszer kell használni. Bőven van benne elég szérum, a maszk nagyon jó minőségű - meglehetősen kocsonyás állagú, és táplált, telt, hidratált és ragyogó bőrt hagy maga után. Nagyon elégedett vagyok a termék minőségével és magukkal az eredményekkel is.
Nagyon ajánlom; a szérum használata jelentősen fokozza a maszk hatékonyságát. A maszk nagyon jól tapad az archoz.
már az első használattól látható eredmény, az intenzív bizsergés nem volt zavaró
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.