Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 17
Extra ragyogó hatás, ugyanakkor a szérum állagának köszönhetően nem nehezíti el a bőrt, kellemes a bőrhöz, és bár érzékeny a bőröm, nem irritálja azt. Smink alá is alkalmas. Hosszú ideig is tart, 2-3 pumpálás elegendő az egész arcra és dekoltázsra.
Van már vagy négy csomagom ebből a napvédőből, és nem fogok másikat keresni. Nagyon szeretem az napvédőt, kellemes a bőrön, gyönyörűen táplálja és ragyogóvá teszi. A smink szépen megmarad. Jó applikátora van.
Eddig ez a legjobb fényvédő, amit próbáltam. Értékelem, hogy szérum, nem krém, kicsit sűrűbbnek érződik, de nyáron sem bánom, jól beszívódik. Száraz bőröm van. Mindig visszatérek hozzá 🙂 Ráadásul az adagolót is értékelem.
Minden nap csodákat tesz velem. Ez az üvegbőr, ami minden reggel ezt teszi velem, fantasztikus. Gyönyörűen kenődik és hidratál, egyszerűen imádom ❤️
Friss ragyogást hagy maga után, ami smink nélkül egészséges és friss megjelenést kölcsönöz, sminkelés esetén pedig fantasztikus alapozóként vagy primerként működik. Részemről IGEN a válasz.
Ez egy kellemes kémiai hidratáló fényvédő, és amikor hidratálásról beszélek, komolyan is gondolom. Magas fényű, harmatos, nem ragadós felületet hagy maga után. Van egy kicsit furcsa illata, azoknak, akik érzékenyek a fényvédő illataira. De összességében tetszik. Nyáron nem használnám, mert úgyis leizzadnám, de télen nagyon szeretem, amikor kiszárad a bőröm. A zsíros bőrűeknek viszont lehet, hogy problémájuk van vele. Pontosan azt teszi, amit ígér, semmi panaszom nincs rá. Ja, és a pumpás applikátor is plusz pont számomra, nagyon praktikus.
Száraz, érzékeny bőrre jól bevált.
Meg sem tudom számolni, hányféle arcfényvédőt használtam már, de ez toronymagasan a legjobb. Nem csípi a szememet, nem tocsog tőle az arcom, semmi rosszat nem tudok mondani róla. Szuper.
Az eddigi legjobb fényvédőm. Végre nem fénylik a bőröm. 😀 Nálam plusz pont hogy pumpás. Szeretem, újravevős!
Először próbáltam ki. Szeretem ezt a márkát, és nagyon kellemesen meglepődtem. Az SPF nagyon kellemes a bőrön és ideális a smink alá. Most télen gyönyörűen táplálja a bőrt. Nagyon ajánlom 🙏
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.