Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.









Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 274
NAGYSZERŰ, már elhasználtam a második csomagot, és rendelek még ❤️❤️
Eléggé csalódott vagyok a lelkes kritikákban, véleményem szerint ez az egyik legrosszabb BOJ termék. Furcsa az állaga, ragacsos maradványt hagy maga után, egyáltalán nem fénylik az arcom, a pórusaim kicsit kevésbé hangsúlyosnak tűnnek, ezért nem adok rá alacsonyabb értékelést, de ez nálam változó, szóval nem tudom, hogy a termék a hibás-e. Körülbelül egy hete használom, reggel és este. Száraz bőrre ajánlom, de a kombinált bőrömre jobban illene egy vizesebb állagú termék.
Már néhány napja használom a szérumot, és eddig tetszik. A terméknek nincs jellegzetes illata, vagy legalábbis én nem vettem észre. Enyhén olajos állagú, de gyorsan beszívódik a bőrbe és jól hidratál. Csak nappali ápolásban használom, azt hiszem, ennyi elég. Sok mintát és egy ajándékot kaptam a rendeléssel, ami nagyon-nagyon kedves. A minták közül ez már a második alkalom, hogy mikrotűs szérumot kaptam, és nagyon klassz. Már azon is gondolkodom, hogy rendelek egy teljes méretűt.
A legjobb szérum a ragyogásért! Minden nap használom az esti rutinomban. Ez az egyetlen termék, amit állandóan használok, és nem változtatok rajta.
A pattanásos hegek láthatóan csökkennek. Csak kis mennyiségű termékre van szükség. Jól beszívódik. Esténként használom. Ez a negyedik üvegem. Elhasználtam a régit, és azonnal rendeltem egy újat. Azoknak ajánlom, akiknek idősebb korukban száraz, sérült és pattanásokra hajlamos a bőrük. 3 üveget teljesen elhasználtam, az új készen áll.
Nagyon jó
Sokszorra vásároltam már újra ezt a szérumot, imádom ahogyan hidratálja érzékeny bőrömet, s egységesíti a bőrképet. Annyira glow up és olyan kellemes érzés, hogy ha tudom reggel-este használom! Kedvenc lett!
Vékony, anélkül, hogy ragacsos lenne, csodálatosan kenhető. A cég teljes termékcsaládjával, valamint a szemkörnyékápoló krémmel és szérummal, valamint arckrémmel kombinálom. Simábbá és ragyogóbbá teszi az arcom, simábbá teszi a bőrömet, és azt is észrevettem, hogy az első 7-10 naptól kezdődő rendszeres használattal eltávolítja a bőrpírt és az irritációt.
Többször is vásárolok, nagyon elégedett vagyok :-)
Nagyon jó, felfrissít, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Az egyetlen szempont, hogy az üveg üvegből legyen.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.