Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.











Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 196
Nem használom minden nap, mert különböző savakat tartalmaz, hetente 2-3 alkalommal használom. A termék nagyszerű, főleg bőrtisztítás után.
Minden reggel kötelező ápolási pont arcra, nyakra, dekoltázsra - ideális zsíros bőrre - hidratálja és összehúzza a pórusokat
Megvettem az egész termékcsaládot – szérumot, tonikot és olajat. Nagyon tetszett. A bőröm hidratált és nem pirosodik. Most egy másik termékcsalád tonikot szeretnék kipróbálni, de azt hiszem, ezt is újra fogom rendelni. Nagyon elégedett vagyok.
Ez az első tonikom, és összességében pozitív tapasztalataim vannak. A bőröm enyhén hidratáltnak érződik, és finom, egészséges ragyogást kölcsönöz neki. Az állaga vizes, de egy könnyű, kellemes filmréteget hagy maga után a bőrön. Könnyen kenhető és kellemes használni. Köszönöm a gyors szállítást és a kedves ajándékokat 💛
Ezt a terméket a pórustisztító maszk után használom ugyanebből a termékcsaládból. A bőröm jól hidratáltnak érzi magát, és készen áll a következő kezelésre. Az üveg szép nagy, így sokáig kitart. Imádom ezt a márkát, és alig várom, hogy kipróbálhassam az összes terméküket. Imádom ezt a márkát.
Nagyon kellemes tonik. Az illata nem zavaró.
Nagyon jó termék, ajánlom.
Nagyon kellemes és tápláló esszencia. A bőr szépen táplált lesz a használata után. A csomag rendszeres használat mellett majdnem 2,5 hónapig tart. Nekem nagyszerű, és továbbra is használni fogom.
A LEGJOBB, 1 ÉVE HASZNÁLOM, ZSÍROS ÉS NORMÁL BŐRRE
A víz nyugtatja, hidratálja és ragyogóvá teszi a bőrt. Biztosan újra fogom venni, semmi okom panaszra!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.