Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid





Vélemények – 7
Kipróbálás céljából vettem ezt a tonikot. Csodálatos, mélyen feszesíti az arcbőrömet...
Legjobb tonerem, szérummal együtt használva csodát tesz. Azonnal beszívódik már a következőt is megvettem. Átöntöttem kis adagolóban mist-ként használva praktikusabb de az eredetivel is kényelmes használni.
A tonik felfrissíti és nyugtatja a bőrt. Az illata semleges, ami jellemző a koreai kozmetikumokra. Nagyon ajánlom.
Egy fantasztikus tonik, amely előkészítő kezelésként gyorsan elárasztja a bőrt PDRN-nel. Általánosságban elmondható, hogy egyetlen más márka sem kínál nagyobb koncentrációjú PDRN-t. A 3%-os szérummal és a csodálatos krémmel kombinálva igazán ütős hatást kelt. Még soha nem volt ilyen észrevehetően rugalmas és egészséges bőröm ilyen erős védőréteggel. Ez a tonik mindenképpen hozzájárul ehhez. Azt is értékelem, hogy egy bőséges, 300 ml-es flakonban kapható! Mindenképpen érdemes kipróbálni ezt a márkát!
Száraz a bőröm, érzékeny a szemem, és itt-ott ráncok vannak rajta. Ezért kerülöm a parfümöt és az alkoholt, és elég nehéz is beszerezni őket, de ez egy fantasztikus tonik, sima és telt a bőröm utána, két réteg és egy krém elég, és elégedett vagyok, szóval nekem nagyszerű.
Tetszik a tonik, könnyű, testápoló állagú, nem irritálja a bőrt, gyorsan beszívódik, 37 éves a bőröm, ajánlom, hogy próbáld ki.
A tonik nagyon folyékony és hidratáló, és gyönyörűen teltté teszi a bőrt. Tartalmaz folsavat és niacinamidot, nagyon élvezem!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.