Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 6
A csomagolás lehetett volna egy kicsit szorosabb, mint a Tony Moly Tomatox-ánál, mert a terméknek szállítás közben szét kellett válnia. A kinyitása kihívást jelentett. Azonban nem akarom alábecsülni a minőséget, mivel ez gyártói szelekció kérdése, és egyes formulák speciális szállítási körülményeket igényelnek. A maszk inkább antioxidáns-okklúzív maszk, de a niacinamid tartalom egyenletes arcszínt biztosít és véd az elszíneződéstől. A felvitele kellemes, az állaga vízbázisú. A "zsíros film" az ismert Estee kozmetikumokra emlékeztet, ami valószínűleg a folyékony szilikonnak (dimetikon) köszönhető. Az illata elég intenzív, és még leöblítés után is érzem az illatát, de ez nem probléma.
Jó az állaga, olajosból vizesre változik. Jól hidratál és gyönyörű az illata. De szerintem ez egy olyan termék, amire érdemes mást kenni (30+ bőrre a maszk hidratáló hatása önmagában nem elég). Megéri az árát.
Hétvégén reggel használom ezt a maszkot, amikor nem megyek azonnal sehova. Ez a tejfehér géles maszk átlátszóvá válik, amikor a bőrre kerül. Kellemes az illata, nem csíp. Mosás után a bőr gyönyörűen puha, sima, vízlepergető réteg van rajta, krém már nem kell. Szerintem sminkelni stb azonnal lehet, de várok 2 órát míg teljesen beszívódik. hetente egyszer használom.
Minden tejes malac termék csodálatos, pattanásos vagyok, és az elizavecca segített meggyógyítani 50%-át🌸
A krém állaga semmihez sem hasonlítható. Az enyhén zselés formula a bőrrel való érintkezés után egy folyadékréteggel kezd befedni. Jól hidratál, de nem nehéz és nem tömíti el a pórusokat. Nagyon nagy, hatékony csomag. Alkalmazási spatula mellékelve.
Bevallom, még nem találkoztam ilyen állaggal - krém-gél, ami eloszlatása után (nehezen leírható) üveges, fényes filmréteget hagy a bőrön és teljesen kisimítja, feszesíti. Szemkörnyékre is kenem, nem irritál. Hagyom rajta, majd a fel nem szívódott maradványokat a bőrbe masszírozom. Dicsérem ezt az érdekes terméket, reggelre olyan szép és táplált a bőröm. Nagyon ajánlom, hogy próbálja ki Ön is. :)
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.