Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 1
Nagyon szeretem ezt a maszkot,de ez nem éjszakai maszk. Kicsit sűrű,ragacsos jellegű "massza" citrusos illattal, ami felkenés után melegíti az arcot . 15-20 perc hatóidő után,ha lemossuk vigyázzunk kell,hogy ne kerüljön a szemünkbe,mert nagyon tudja csípni. Figyelni kell arra is,hogy a magas C vitamin tartalom miatt, túl sokáig ne maradjon fennt, mert pl. nekem a szám környékét irritálta. Ha mindezt betartjuk nagyon kellemes,frissítő arcbőrt kapunk.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.