Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 22
Ez az éjszakai maszk egyszerűen fantasztikus! Már hónapok óta használom éjszaka, és teljesen el vagyok ragadtatva az eredménytől! A bőröm ragyogó és felfrissültnek érzi magát reggelre! A maszk enyhén nyálkás állagú, mert csiganyálka tartalmának köszönhetően. Szerintem ez a termék fantasztikus, és nagyon ajánlom! A csiganyálka csodákra képes!
Allergiás vagyok, ezért nehéz megfelelő kozmetikumot találnom, de ez a krém tökéletesen megfelelt nekem. Az állaga ragacsos, de ez nem zavar. A bőr hidratált marad utána, ajánlom.
A krém nagyon kellemesen meglepett. A kiszerelése nagy, és kis mennyiségű krém is elég 1 használatra, így sokáig elég. Imádnivalóak a márka csomagolásán található malacok 😊 A krém illata nagyon kellemes. Mivel csigakivonatot tartalmaz, felvitelkor kicsit "húz", de jól bedolgozható a bőrbe, gyorsan felszívódik, és igazán puhává varázsolja. Este felkenve reggelre látható a különbség - a bőr megnyugszik és táplált lesz. Még az érzékeny, zsírosodásra és pattanásokra hajlamos bőrön sem okoz semmilyen problémát.
Egy nagyszerű éjszakai maszk, ami tényleg hihetetlenül sokáig tart. Rendszeresen használom minden este, és még egy hónap után is csak minimális mennyiséget veszített belőle – gyönyörűen látszik a fotókon. Kis mennyiség is elég, így a csomag szinte „végtelenül” kitart. Mindenképpen ajánlom 🙂
Egy nagyon tápláló éjszakai krémmaszk magas csiganyálka tartalommal. Gazdag állagú, mégis jól felszívódik és nem okoz nehézséget. Reggelre a bőr kipihentnek, hidratáltnak és simábbnak tűnik. Rendszeres használattal azt vettem észre, hogy a bőr rugalmasabbá és egyenletesebbé válik. Nagyszerű választás száraz vagy fáradt bőrre, különösen a hidegebb évszakban.
Már több mint egy éve újra és újra megveszem. Naponta használom este a többi szérum és krém fölé, és csodákat tesz a bőrömmel. Nem tudnék élni nélküle.
A kedvenc krémem, vastag rétegben lehet felvinni estére maszkként, reggel pedig néha vékony rétegben nappali krémként is felviszem - gyorsan beszívódik, nem ragad. Ajánlom!
BIZTOSAN ELVISZEM ÚJRA!
Egy krém, amit már régebben használtam, és annyira gyönyörű, hogy rendszeresen újraveszem, sőt, napközben is kenem, imádom 🥰
Ez az éjszakai maszk fantasztikus. Olyan zsíros, de gyönyörűen beszívódik a bőrbe. A bőr puha és rugalmas lesz. Ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.