Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid


Vélemények – 7
Kiváló éjszakai gél maszk. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Reggelente a bőr hidratáltnak és frissnek tűnik. Kellemes, nem tolakodó illata van. 46 éves vagyok, száraz bőröm van, és időnként pattanások jelennek meg a homlokomon.
Nagyon ajánlom, tökéletes éjszakai maszk, reggelre a bőr nagyon jól hidratált.
jó maszk, kellemesen hűsít, az árért nagyon sok
Hűsítő, gyorsan felszívódik. A bőr friss utána, és összességében kellemes érzés a bőrön.
Nem igazán hittem, hogy lesz egy menő éjszakai maszk, de az elvárások jogosak voltak. Finom illat egyébként. Reggel jól néz ki a bőr, még akkor is, amikor nem aludtam sokat :D
Kiváló maszk zsíros, pattanásos bőrre. Nagyon könnyű zselés állagú, felvitel után azonnal felszívódik és nem észrevehető. Segít nekem a pattanásokon és a pórusokon. Reggelente az arc friss, hidratált és tiszta. Ár és csomag mérete 🔝
Nagyon jó érzékeny és irritálódó/könnyen töredező bőrre. Mosás után a bőröm olyan felfrissült, a bőröm pedig sokkal hűvösebb és egészségesebb
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.