Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 11
Rendszeresen rendelek, elégedett vagyok.
Nagyszerű éjszakai maszk. Nem tömíti el a pórusokat. Reggelre a bőröm hidratált és pattanásmentes.
Egy korábbi rendelés mellé kaptam ajándékba ezt a krémet. Kb 2-3 hónapja használom és reggelente valóban sokkal puhább a bőröm. Nagyon kevés mennyiség is elég belőle. A géles állaga miatt kellemes viselet a nyári éjszakákon. Még a párom is szívesen használja a száraz, hámló arcbőrére.
Gyorsan kiválasztott De reggel mindenképpen mosd le, mert gurul.
Az arcmaszk nem rossz, specifikus illata van és nagyon jól beszívódik a bőrbe, de nem mondhatom, hogy láttam volna eredményt.
Érzékeny és nagyon száraz bőröm van, és a maszk csodálatosan hidratálja! Nagyon ajánlom
A vásárlással együtt kaptam ajándékba. Rosaceám van, és a termék rendkívül illatos, ezért a bőrömön biztosan nem fogom kipróbálni. Az állaga jó. Kézzel tesztelve.
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Semmi extra, kicsit hidrataltabb a borom de semmi mas
Remek dolog. Kényelmes csomagolás. Ez egy sűrűbb gél, amely gyorsan felszívódik. Reggel szuper hidratált bőr érzéssel fogok ébredni. Hát, köszönöm
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.