Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid






Vélemények – 3
Szuper, csodálatos hűsítő arcmaszk. A képen már ki van nyitva, mert másnap reggel kipróbáltam, miután megkaptam a rendelést. Ez valószínűleg a legjobb maszk reggeli használatra, különösen, ha nem aludtál túl jól, vagy későn elaludtál előző nap. Kellemes mentolos illata van, nem túl erős, jól kenhető, könnyen keverhető és felvihető. És nagyon könnyű eltávolítani, megkeményedik, és egy, szinte folyamatos rétegben eltávolítható. A csomagban egy spatula-mérőkanál is volt, így elméletileg csak vizet kell adni a csomaghoz, és ott összekeverni. Az utasítások alapján nem igazán értettem, hogy egyszer használatos maszkról van-e szó, vagy több részre osztható. Ezért a port két, körülbelül egyenlő részre osztottam, és ahogy mondani szokás, szemre összekevertem. És minden működött, elég volt az egész arcra és nyakra felvinni, jól megkeményedett. Összességében nagyon elégedett vagyok a választással, fogok még rendelni, talán teljes méretben.
Csak kipróbálás céljából vettem a maszkot, ilyen jó áron. És miután kipróbáltam, sokáig fog tartani a bőrápolásban. A csomag 5 alkalomra elegendő. A bőröm még soha nem volt ilyen tiszta és szép, még a Medipeel növényi maszkjainak használata után sem.
Ez egy zselés maszk, gumiszerű állagúra feszesedik, majd könnyen lehúzható. Sima és egészséges kinézetű lett tőle a bőröm. Nagyon erős hűsítő hatása van, tökéletes nyárra. Azt javaslom, hogy a csomagot 3-4 alkalomra oszd el, mivel valamivel kevesebb, mint a felét használtam el, és még így is túl sok volt. Összességében jó termék.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.