Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 32
Vegyes bőröm van, és hetente 2-3 alkalommal használom, majd vagy szérumot vagy maszkot, végül pedig egy gazdag krémet. Másnap gyönyörűen sima lesz a bőröm.
A legjobb szérum, amit használhatsz! Annyira elégedett vagyok, hogy már vettem is egy másodikat..:)
Heti 2x használom. Millió tű szurás nagyon gyengéd ,reggelre az arcom sokkal teltebb ,feszesebb. Ajánlom
Nagyon tetszett a szérum, kellemes bizsergő érzése van, és már látom a hatását. Már 10 napja használom.
Nagyon tetszett a termék! Egy kicsit csíp, de nagyon rövid ideig tart. Nem zsíros! 3 naponta használok egy kis mennyiséget!
Nagyszerű, hetente háromszor használom, és első lépésként hirtelen pattanások és mitesszerek jelentek meg rajtam, és első lépésként segített a textúrában és más termékek jobb felszívódásában. Nem különösebben zavaró, de azt javaslom, nézz utána, hogyan kell dörzsölés nélkül alkalmazni, különösen érzékeny bőrön.
Problémám volt a rendkívül száraz bőrömmel, de miután másnap felvittem, a bőröm azonnal simább és hidratáltabb lett. A bőröm textúrája is javult. Természetesen a szérumot és a krémet is felvittem, és a hatás kiváló volt. Érezni lehet a finom részecskéket, de kezelhető. Ez a serkentő egy csoda.
Kipróbáltam a 100-ast korábban, de nem éreztem különösebb csípést. A 300-as már más kategória, elsőre eléggé csípett, de néhány használat után már jobban volt. Este kentem fel, és másnap puha és sima lett a bőröm. Mindenképpen ajánlom, olyan wow hatása lesz a bőrön. Az én bőröm hozzászokott a retinoidokhoz és savakhoz, de a 700-asra még várok. :)
Nagyon finom állagú, enyhe bizsergés érződik utána, és a bőr nagyon felfrissül.
Először a 100-ast próbáltam ki, és nagyon rosszul reagáltam rá – mindenhol pattanások voltak, és egy hónapomba telt, mire megszabadultam tőlük (amihez igazából nem vagyok hozzászokva). Adtam neki még egy esélyt, és a 300-as már teljesen más tészta. Egy kicsit világosabb (a 100-ashoz képest), de imádom! Szerintem utána puha és véres a bőröm.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.