Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 30
Könnyű hidratáló szérum. Szárazabb a bőröm, de ez a szérum jól hidratál. Egy kicsit drágább, de nekem nagyszerű.
Jó, könnyű hidratáló szérum. Egy kicsit drágább, de nekem jól hidratál.
Egy csodálatos szérum a bőr hidratálására. Este használom, és maximális kényelmet érzek tőle.
Kiváló szérum, az érzékeny bőrömnek igazi áldás.
Zsíros, dehidratált, eltömődésre és kipirosodásra hajlamos a bőröm. Általában nehezen találok olyan szérumot, ami tápláló, nem hagy ragacsos maradványt, nem tömíti el a pórusokat, nem teszi zsírossá a bőrömet, és ez a szérum pont pont olyan, amire szükségem volt. A bőröm gyorsan beszívja, nem ragad, nem okoz pattanásokat és nem okoz kipirosodást. 10/10, újra fogom venni. Elég vizes állagú, szóval szerintem gyorsan elfogy.
Tökéletes! Ahogy a Dive In Molecular krém is.
Egyszerűen fantasztikus szérum. Könnyű, azonnal táplálja a bőrt, nem ragad és gyönyörűen beszívódik. Csak ajánlani tudom!
Nagyszerű szérum száraz és érzékeny bőrre. Jól hidratál és nem húzza ki a bőrt. Többször is fogom venni.
Egy abszolút könnyű hialuronsavas szérum, amely gyönyörűen felszívódik, nem ragad, és gyönyörű teltséget biztosít.
Azért vettem meg a szérumot, mert az IG-n beszéltek róla. Folyékony állagú, szinte olyan, mint a víz. Könnyen elkenhető, nem hagy ragacsos érzetet. Többre számítottam, még nem érzem ezt a szuper hidratáló hatást. De remélem, hogy túl rövid ideig használom, és akkor meglesz az eredménye.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.