Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 75
A legjobb arckrém, amit valaha használtam!! 45+ éves vagyok, kombinált bőrű, és ettől a krémtől az arcom ragyogóbb lett, és sokat segített a kis ráncaimon is. Már elhasználtam egy tubust, és fogok rendelni még egyet!!!
Ez a legjobb krém, amit valaha próbáltam, az illata olyan gyógynövényes és gyógyhatású, de tetszik. Csodálatos állag, gyönyörűen beszívódik, a bőr gyönyörűen hidratált, ragyogó, és összességében még smink alatt is jól áll. És ami a legfontosabb, egyáltalán nem pattanások jelentek meg rajtam, nem tömíti el a pórusokat.
Ez a krém a legjobb a bőrömnek. Kiegyenlítette az arcszínemet, feszesebbnek és tápláltabbnak éreztem a bőröm (rendkívül érzékeny, száraz és pattanásokra hajlamos a bőröm). Nagyon elégedett vagyok a vásárlásommal.
Ez a krém jól hidratál, de nekem inkább éjszakára való, reggelre gyönyörű és hidratált a bőröm. Napi használatra a Zerót részesítem előnyben, napközben jobban beszívódott, mint ez, amikor nem sminkeltem, és rettenetesen zsíros voltam, de ez egyéni. Az illata elég erős, szóval lehet, hogy nem mindenkinek tetszik, de engem nem zavar.
Teljesen odavagyok ezért a krémért! Hihetetlenül feszessé, szuper hidratálttá és fantasztikusan puhává varázsolja a bőröm. Úgy érzem, hogy tényleg segít regenerálni az arcom, és javítja a bőr textúráját és rugalmasságát. Gazdag krém, de nagyon jól beszívódik. Nagyon szépen köszönöm, Ksisters!
Normál a bőröm, ami néha kipirosodik. Ez a krém nem sűrű, de jól hidratál. Aktív termékek után használom. Eddig ez a legjobb választás számomra.
Először ezt a krémet vettem, az illata nem volt túl jó, de az állaga szuper.
Ezt a krémet ajándékba kaptam a rendelésem mellé, és nagyon kellemesen csalódtam. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, és tökéletes a reggeli bőrápolási rutinomhoz. 🌺 Az illata elég erős, szóval lehet, hogy nem mindenkinek ízlik, de engem nem zavar, mert gyorsan elillan.
Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel. Már néhány hete használom, és látom, hogy a bőröm frissebbnek és simábbnak tűnik. Könnyű, kellemes állagú, nem nehéz, és gyorsan beszívódik. Tetszik az illata, bár anyukám nincs elragadtatva tőle. Ennek ellenére magát a krémet nagyon jónak tartja. Mint mindig, imádom ezt a boltot; a csomagok átvétele tiszta öröm számomra 🥰
A Ksisters nagyon szépen csomagolta, biztonságban hazaért, ráadásul ez a legjobb krém, amit valaha használtam! Kombinált, száraz bőrű vagyok, és ez a krém tökéletes éjszakai krémnek. Jól felszívódik, nem zsíros érzetet hagy maga után, puha és hidratált bőrt hagy maga után egy éjszakán át. Hidratálószerként működik a nedvesség fenntartásával, amikor felébredek, nem érzem a szárazságot az arcomon. 2 hónapja kezdtem el rendszeresen használni, az arcom teltebbnek, puhábbnak, ragyogóbbnak érzi magát, és kevésbé tűnik fáradtnak. Nemrég vettem még 2 üveggel a Ksisterstől, és ez már a második üvegem, továbbra is vásárolni fogok. Jól segített a pattanásos gyulladásomon és a bőrpíromon. Télen is alkalmas, mivel sűrű, hidratáló állagú. A felvitel elején gyógynövényes, orvosi illata van, de gyorsan elillan, ami számomra plusz pont. Ez már a második üvegem, ezért ajánlom ezt a krémet.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.