Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.






Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 28
Első alkalommal használom a bakuchiolt. Nincs irritáció. A bőr telített és sima. Este használom, reggel mindig használok fényvédőt. Elégedett vagyok. Ismételni fogom.
Egy csodálatos termék, ami tényleg működik. Óriási különbséget vettem észre a használata után – a bőröm simább, ragyogóbb lett, és szuper természetes ragyogása van. Gyönyörűen egységesebb lett az arcszínem. Határozottan nagy sikert arat az esti bőrápolási rutinomban!
Egy kellemes, fedő krém az esti rutinom befejezéséhez. Egy éjszakán át a bőrben tartja a nedvességet, így felfrissült bőrrel ébredsz. Én egy 0,3%-os retinol szérummal kombinálom, és imádom a kombinált hatást.
Először akartam kipróbálni egy retinolt tartalmazó terméket, és ezt a terméket választottam. Jó az összetétele, pont megfelelő kezdőknek. Sokáig elég, de a tégely nagyon trükkös, szóval ha azt hiszed, hogy elfogyott, nyisd ki teljesen, még sok termék van benne elrejtve. Fogok még rendelni belőle, mindenkinek ajánlom.
Nagyon jó éjszakai krém. Reggelre a bőr láthatóan simább, hidratáltabb és egészségesebbnek tűnik. Nem tömíti el a pórusokat, és kombinált bőrre is alkalmas. Kellemes állagú, és rendszeres használattal finom, de észrevehető javulást eredményez a bőr textúrájában.
Ez egy nagyszerű krém! Már a harmadik üvegemet veszem, és mindig ezt fogom venni. Minden bőrtípusra alkalmas, a krém formulája is szuper. Mindenki, akinek ajánlottam, megvette, és nagyon elégedettek vele. Összhangban van a bőr textúrájával, összehúzza a pórusokat, hatékony a ráncok és a pigmentfoltok kezelésében. Nem szárítja a bőrt, hanem éppen ellenkezőleg, feltölti.
Ezt a terméket nagyon nehéz megtalálni, ezért nagyon örülök, hogy rátaláltam ezen a weboldalon. Idővel látni fogom a termék hatását.
Mintaként kaptam a krémet, és nagyon kellemesen csalódtam, ezért egy nagy kiszerelésben rendeltem. Ami a legjobban zavar, az a szaga (nem emlékszem, hogy a mintában lévő ilyen erős illatú lett volna) - ragasztóhoz vagy kemoprénhez hasonlítanám. Éjszaka eléggé zavar.
30 éves vagyok, és ez az első ilyen típusú termékem. Tökéletes kezdőknek; a légmentes csomagolás nagy előny és a minőség jele. Nagyon gyengéd; csak este és minden másnap használom. Az első eredmények már néhány hét használat után láthatóak. A bőröm feszesebbé és puhább tapintásúvá válik.
Bőrtípus: normál. Kor: 26. Nem vettem észre semmilyen különbséget a bőrömön, de a krémnek nagyon kellemes az állaga, szépen felszívódik. Természetes retinol-helyettesítő, nagyszerű kezdőknek, anélkül, hogy a retinolhoz hasonlóan be kellene tartani a használati ütemtervet.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.