Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.





Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 38
Régóta várok már a peptides Medipeel krémre, amitől nem fogok megválni. Puha, nem hagy zsíros foltokat, és még soha egyetlen krém sem volt ilyen jó nekem. Megkérdezhetem, hogy mikor lesz raktáron? Köszönöm a mielőbbi választ.
Száraz a bőröm, tökéletesen megfelelt nekem. Ezt a termékcsaládot és az Essence-t együtt használtam. Jó kombináció. Az első használat után hidratált és telt lesz a bőröm.
Általában a Medipeel+ márkát használom. Tavaly a Mlynské Nivy BA bevásárlóközpontban a lányok a Peptide9-et ajánlották száraz bőrre... Több terméket is vettem ebből a peptidcsaládból, és nagyon örülök neki. Újra és újra vásárolok, főleg a hidratálókrémet. Elég gyorsan elfogy, mert a nap bármely szakában felviszem, nem csak reggel és este. Számomra ez az egyik legjobb hidratálókrém, amit valaha használtam. Az arc hidratált, feszes, kellemes tapintású, nem zsíros, minden felszívódik, és a bőr olyan élénk, mint a 30-as éveimben volt.
Csodálatos krém, ajánlom. Én is használom a szérumot. A bőröm hidratált, feszesebb és ragyogóbb.
Ez a krém tényleg nagyon kellemes. Kombinált bőröm van, és tökéletesen illik hozzám. Gyönyörűen táplál, nem zsírosít. Ugyanazon márkájú szérummal kombinálva használom, ami szintén kiváló.
Nagyon tetszik a krém. Nem használom minden nap a sűrűbb formulája miatt, de hetente néhányszor segít a bőrömnek :)
Nagyszerű krém. Nekem is van egy szérumom ugyanebből a termékcsaládból, és ez egy szuper kombináció! Imádom!
Karácsonyra vettem anyukámnak a krémet. És most otthon fogadott, és megkérdezte, hogy megvehetném-e neki, mert finom. Lanolinallergiás, nehéz nekünk kozmetikumot választani neki, és nagyon örülök, hogy ez elfogyott, és kér egy másikat. Szívesen veszek neki még egyet :)
A krémet a száraz bőrömre ajánlották, ami télen rendkívül száraz. Gyönyörűen kenhető, nagyszerű illata van, és a smink tökéletesen tapad rá. A bőröm fantasztikusan hidratált és telt. Nyárra könnyebb textúrát választanék, de télen tökéletes.
Elég sűrű krém, de nem nehezedik rá az arcon. Főleg este szeretem használni, bár néha reggel is beveszem. Kellemes üvegbőr érzetet ad, amire a legtöbben vágyunk.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.