Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.


Ez a fordítás AI segítségével készült, ezért előfordulhatnak apró pontatlanságok 😌
Klassz fotóid és videóid









Vélemények – 4
Ez az egyetlen szemkörnyékápoló krém, ami nem rontja a ráncaimat, nem csíp, és nem okoz gyulladást a szememben. Nagyon ajánlom az érzékeny szemű és a szemkörnyéki területtel rendelkező nőknek. Inkább gél állagú, kellemes illatú, és sokáig tart.
Nagyszerű krém gél állagú és kellemes illattal. Jól hidratál.
Nagy jó a textúrája, gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Fantasztikusan feszesít és hidratál. Ajánlom. 💯🤗
A krém szuper hidratáló, de nem csökkenti a sötét karikákat. De enyhe lifting hatást fejt ki.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.