Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid







Vélemények – 7
Nagyon tetszik a hatása az arcomon. Jól beszívódik, nagyon hatékony.
Két hét használat után sem vettem észre semmilyen „wow” hatást. Az arcomra kenem, mert van nekem, és mert imádom az arckezeléseket. De nélkülözném ezt a terméket.
El sem hiszem, milyen szépen ragyog a bőröm az első használat után. Még sminkelés után is gyönyörűen ragyog és egészségesen csillog a bőröm. Abszolút top termék!!!
A termék rendkívül érdekes; a bőr valóban táplált és gyönyörű ragyogást hagy maga után. A rövid használati idő miatt nem tudok konkrétabb eredményeket felmérni. Szeretném azonban megragadni az alkalmat, hogy megdicsérjem a ksister.hr-t a gyors reagálásukért. Nevezetesen egy gyárilag sérült terméket kaptam, és azonnal küldtek egy újat. Tehát minden szempontból kiváló a tapasztalatom!
gyönyörű arcszérum, amely puhítja és simítja a bőrt, a bőr olyan, mint a bársony + selyem. Gyönyörű
Egy ajánlás után vettem meg. Rendkívül frissítő textúrájú, bársonyos érzetet hagy maga után a bőrön. Nagyon gyorsan felszívódik. Nagyon jó hidratáló hatást fejt ki. Az igazság az, hogy az üvegben lévő mennyiség nem túl nagy, de nem kell sokat kivenni a fecskendővel, egy kis adag is elég.
Az esti bőrápolási rutinom részeként, de kisebb mennyiségben a reggeli bőrápolási rutinomban is használom, utolsó szérumként a krémem előtt. A ragyogó hatás azonnali, az arcom frissebbnek és kipihentebbnek tűnik, mintha nyaralásból tértem volna vissza.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.