újravevőselőször mintaként kaptam, majd gondoltam, olyan kellemes és érdekes állaga volt, és olyan sima volt utána a bőröm, megveszem a nagy kiszerelést. Nem okozott csalódást, már negyedszer vettem Több információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Könnyű krém erős hidratálásNagyon könnyed, nem ragacsos, utána a bőröm hidratált, nem húzódik. Alá szérumot használok, ezzel és a BB krémmel nem kukacosodik. Az aknéra tökéletes, nyugtat.
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
újravevőselőször mintaként kaptam, majd gondoltam, olyan kellemes és érdekes állaga volt, és olyan sima volt utána a bőröm, megveszem a nagy kiszerelést. Nem okozott csalódást, már negyedszer vettem Több információ