TÉLI ARCKRÉMFőként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább téTöbb információ
Ajándék krém Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nagyon szeretem ezt a krémet, normál bőr típusú vagyok. Reggel szoktam használni, meg szépíti és kisimítja a fáradt arcomat. Selymes hatású a bőrön. HamaTöbb információ
TÉLI ARCKRÉMFőként télen használom, nyáron egy sokkal könnyebb krémet szoktam. Viszont télen amikor a hűvös idő miatt jobban szárad a bőr akkor tökéletes és a kellemes mézes illata is számomra inkább téTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket