Legjobb választásA legjobb döntés volt, hogy megvettem ezt a tejet. Szuper állaga van, nagyon jól hidratál. Reggel és este is használom. A finom, visszafogott illata még kellemesebbé teszi. Nagyon tetszett aTöbb információ
Remek hidratálóAzt hittem, hogy kicsit könnyebb állaga lesz, de sűrűbb állaga van, így inkább télen fogom használni. Viszont nagyon jó termék, pihe puha lett a bőröm tőle.
Legjobb választásA legjobb döntés volt, hogy megvettem ezt a tejet. Szuper állaga van, nagyon jól hidratál. Reggel és este is használom. A finom, visszafogott illata még kellemesebbé teszi. Nagyon tetszett aTöbb információ
Remek hidratálóAzt hittem, hogy kicsit könnyebb állaga lesz, de sűrűbb állaga van, így inkább télen fogom használni. Viszont nagyon jó termék, pihe puha lett a bőröm tőle.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket