10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
A legjobb krém valaha!Sok komedonom és pattanásom van, és ez a krém nem okoz új pattanásokat – remekül működik a meglévőkre. Ez az a krém, amit már harmadszor veszek. Ennek köszönhetően a bőröm ragyogó és sima leTöbb információ