Bőrnyugtató Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, mert a vegyes bőrömre tökéletes megoldást nyújtott. Az arcom T-vonalában hajlamos a zsírosodásra, míg az arcom többi része inkább száraz, de ez a kréTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Érzékeny bőr + rosaceaNagy kedvencem a márka nyugtató szövetmaszkja, emiatt néztem utána ennek a krémnek, és az összetevők alapján tettem egy próbát. 2,5 hete használom, nagyon szépen hidratál és táplál, gazdag tTöbb információ
Bőrnyugtató Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, mert a vegyes bőrömre tökéletes megoldást nyújtott. Az arcom T-vonalában hajlamos a zsírosodásra, míg az arcom többi része inkább száraz, de ez a kréTöbb információ