A legjobb érzékeny bőrre Tökéletes!!! Hihetetlen, hogy milyen nyugtató, hidratáló hatású krém! Nem zsíros, könnyű állagú. Reggelre sincs semmi zsíros tapintás a bőrön. Az eddigi legjobb krém!
Nagyon szeretemAz állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húTöbb információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Könnyű krém erős hidratálásNagyon könnyed, nem ragacsos, utána a bőröm hidratált, nem húzódik. Alá szérumot használok, ezzel és a BB krémmel nem kukacosodik. Az aknéra tökéletes, nyugtat.
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
ImádomTesztert kaptam belőle, zsíros, kombinált bőröm van. Az én bőröm imádja, megfelelően hidratál, de nem lesz tőle zsíros. Biztos, h megvedzem a nagy kiszerelést is!
A legjobb érzékeny bőrre Tökéletes!!! Hihetetlen, hogy milyen nyugtató, hidratáló hatású krém! Nem zsíros, könnyű állagú. Reggelre sincs semmi zsíros tapintás a bőrön. Az eddigi legjobb krém!