Basic.Itteni ajánlások alapján vettem meg,száraz vízhiányos bőrre. Elég kis basic krém,nem egy csoda termék,időnként nekem kevés is volt.
Nem kukacosodik,elég jól beszívódik!
ImádomA bőröm dehidratált és érzékeny. A bőröm imádja ezt a krémet, bár télre nekem kevés, arra az időszakra valami testesebb krémre lesz szükségem, de tavasszal és nyáron biztosan ezt a krémet foTöbb információ
Remek hidratálóAzt hittem, hogy kicsit könnyebb állaga lesz, de sűrűbb állaga van, így inkább télen fogom használni. Viszont nagyon jó termék, pihe puha lett a bőröm tőle.