Purito Wonder Releaf UnscentedKét napja használom csak de jelentősen csökentette a pirosságot az arcomon. Mivel hideg időszakban még jobban vörösödöm és viszketek az arcomon, így már szinte 50 másik krémet is ki probáltaTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Legtökéletesebb hidratálóSokáig kerestem a száraz és kényes bőrömre a megfelelő hidratálót, de 6 év több különböző próbálkozás után jelentem, hogy megvan! Egy átlagos napomon sajnos nem fogyasztok kellő mennyiségű vTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
Érzékeny bőr + rosaceaNagy kedvencem a márka nyugtató szövetmaszkja, emiatt néztem utána ennek a krémnek, és az összetevők alapján tettem egy próbát. 2,5 hete használom, nagyon szépen hidratál és táplál, gazdag tTöbb információ
Purito Wonder Releaf UnscentedKét napja használom csak de jelentősen csökentette a pirosságot az arcomon. Mivel hideg időszakban még jobban vörösödöm és viszketek az arcomon, így már szinte 50 másik krémet is ki probáltaTöbb információ