Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.

Klassz fotóid és videóid



Vélemények – 1
Ezt a krémet a tonikkal együtt vettem ebből a termékcsaládból. Imádom, amikor a krém és a tonik együtt hat.) A krém kellemes gél állagú. Gyorsan felszívódik a bőrbe. A bőr enyhén ragacsos érzetet hagy maga után. De a krém hatása fantasztikus. Ha rosaceás, érzékeny, vékony, szélre, hidegre reagáló bőröd van, vagy agresszív retinoidok utáni bőröd van, néhány használat után segít visszanyerni a normális állapotát. A hidratálás elegendő volt a kombinált bőrömnek. A száraz bőrre talán nem elég. Minden bőrtípusra alapozó krémként ajánlottam. Egyébként a krém illatmentes.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.