Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.



Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 27
Kellemes, könnyű krém, de SEMMILYEN HIDRATÁL, első rétegként használhatod a bőrödön, de mindenképpen érdemes hidratáló krémmel kiegészíteni, legalábbis nálam így van.
Nem nehezíti el a bőröd, nagyon kellemes érzete van és egész jól is hidratálja az érzékeny bőrt.
A kedvenc hidratáló krémem, ajánlom. Az egyetlen probléma a krém csomagolása, nem túl kényelmes.
A krém szupersima, könnyű állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és sima, hidratált érzetet hagy maga után. Már háromszor rendeltem, és a kollégáimnak is ajánlottam.
Csodálatosan nyugtatja, hidratálja és regenerálja a bőrt. Tökéletes napozás után vagy irritált bőr esetén. Puhává, simává és ragyogóvá varázsolja a bőrt.
Egyszerre hidratál, nyugtat és táplálja a bőr védőrétegét. Az állaga gélszerű, áttetsző és könnyű, enyhén olvadó. Ez a harmadik üveg, amit vettem.
Ez egy teljesen rendben lévő krém. Nem okozott pattanásokat, kicsit hidratálta a bőröm, de a száraz bőrűeknek szerintem ez önmagában nem elég.
Nagyon kellemes, könnyű, enyhén hűsítő gélkrém. Gyönyörűen felszívódott és nem hagyott maga után filmréteget. Abszolút "kötelező" darab egy napsütéses nyaraláshoz. Teljesen megnyugtatta a bőrömet egy egész napos tengerparti nap után, és gyengéden hűsített. Csodálatos ellazulás a bőrnek. Nagyon ajánlom!
Fantasztikus krém. A legjobb, amit valaha próbáltam. Hidratál, gyönyörű ragyogást ad, és nagyon kellemes, finom illata van. Az állaga egyszerű, de 100%-ban működik. Mindenkinek ajánlom ezt a krémet!
Hajlamos vagyok száraz bőrre, ezért korábban csak adagolós habot használtam. De miután kipróbáltam ezt a habot egy barátomnál, elsőre beleszerettem. Nem szárítja ki a bőröm, és már az első mosásnál eltávolítja a sminket. 100%-ban ajánlom.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.