Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.




Klassz fotóid és videóid










Vélemények – 13
Akkor vettem ezt a krémet, amikor a kedvenc bőrvédő krémemet kivonták a forgalomból. Szerencsém volt, hogy ezt a Rawquest-ben találtam, mert legalább annyira jó az érzékeny bőrömnek. Korábban a bőrvédőm rossz állapotban volt, de miután reggel és este használtam ezt a krémet, újra jobb lett. A 80 ml-es tubus körülbelül 2 hónapig tartott.
Eredetileg egy másik krémet terveztem venni a márkától, viszont ez a krém megragadta az érdeklődésemet, és helyette ezt választottam. Annyira egy kellemes csalódás volt számomra, hogy rögtön vettem utána a másodikat is, amivel így egész télen kitartottam. Nagyon gazdag krém, ellenben mégsem hagy nehéz, vagy zsíros érzetet hátra. A kombinált, bár akkoriban irritált bőröm nagyon szerette és szépen rendbe is hozta azt. Reggel és este is tökéletes, szépen fel lehet rá vinni SPF-t és sminket egyaránt. Magam sem gondoltam volna az elején, viszont nagyon megszerettem ezt a krémet, bárkinek szívesen ajánlom!<3
Not for me, after two days using it my skin felt irritated and hot
Imádom a Rawquestet!!! Ez a krém fantasztikus, főleg amikor a bőrömnek szüksége van védőrétegre és hidratálásra ❤️🔥 Éjszaka használom retinal nélkül, hogy rehidratáljam a bőröm!
Nagyon ajánlom, már elhasználtam egy egész tubust, és vettem még egyet, nagyon jó krém, és nem hagyja zsírosnak a bőrt.
Egy hidratáló krém, amiből csak egy kevés kell az egész arc befedéséhez, mégis egyáltalán nem hagyja zsíros érzetet a bőrön. Puhává varázsolja a bőrt, és rendszeres használat után valóban látom a bőrbarrier minőségének javulását. Mindenkinek ajánlom.
A krém állaga sűrű, ami nagyon jó, mert csak egy kevés kell belőle az elkenéshez. Nem nehezíti el a bőrt, és jól felszívódik. Néhány használat után láthatóan segít a bőrvédő réteg kontroll alatt tartásában. Ajánlom.
Ezt a krémet mintaként kaptam a tonikkal és a szérummal együtt, ugyanebből a termékcsaládból. Hihetetlenül hidratál és puhít. Ha a télire rendelt krém nem lett volna elég, ez a szett egyszerűen fantasztikus! A termékek már a kívánságlistámon vannak!
Nagyon jó krém, vegyes a bőröm, az arcom elég száraz, sőt, még nappal is, sőt néha éjszaka is, ha rossz krémet használtam, zsíros lett. Télen éjszakai krémként használom, és fantasztikusan működik, egyáltalán nem nehezíti el a bőröm, reggelre pedig selymes a bőröm☺️ Már rendelek egy második csomagot is.
Nagyon jó krém! Vízhiányos, érzékeny bőröm van, szuperül hidratálja, puha lesz a bőröm. Gyulladáscsökkentésben is segít. Sűrű, masszív krém, télen extra jó.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.