Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
SzuperÁr- érték arányban nagyon jó, harmadjára vettem újra. Bár kicsit nehéz krém, én mégis nappali krémnek használom, mert nagyon szép az azonnali ránctöltő hatása, ráadásul a smink sem viseli meTöbb információ
Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ
RemekMost használok először retinolt. Három hétig csak heti egy alkalommal használtam, hogy hozzá szokjak. Eddig nagyon bevált, nem volt rá allergiás reakcióm és nem is szárít túlzottan.
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket