Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!
Nagyon szeretemAz állaga nagyon kellemes, mintha egyezerre lenne gél és krém. Nem érzem az arcomon miután felkentem, viszont cserébe puha és rugalmas a bőröm. Egy pár alkalmazás után a pórusok is vissza húTöbb információ
Sajnos nem jött beEsti rutin zárásának vettem, kifejezetten testesebb krémet kerestem. Szeretem a gazdagabb krémeket éjszakára, nem baj, ha nem szívódik fel egyből. Ez viszont csalódást okozott, megül az arcoTöbb információ
Könnyű krém erős hidratálásNagyon könnyed, nem ragacsos, utána a bőröm hidratált, nem húzódik. Alá szérumot használok, ezzel és a BB krémmel nem kukacosodik. Az aknéra tökéletes, nyugtat.
Szuper krém!Rendkívül elégedett voltam vele, a krém kellemes állagú, gyorsan beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros filmet. A bőröm vegyes (zsíros a T-zónában és száraz az arccsonton), a bőröm pedig reaTöbb információ
Egész nap hidratálKönnyed, de sűrű állaga van. Csodás illatú krém. Sokáig ki fog tartani a tégely, nem kell sokat használni belőle. Egész nap frissnek és hidratáltnak érzem az arcbőrömet.
Gazdagabb állagú, mégis könnyed krém,az eddig látott legaranyosabb csomagolásbanA hidegebb hónapokra javaslom. Gazdagabb állagú, mégis könnyed. Az illata áfonyajoghurtra emlékeztet. A csomagolás pedig rendkívül bájos!