Jó választásKellemes, frissítő, könnyű állagú krém. Több lépéses rutinba ajánlom. Az érzékeny-száraz bőrőmön örömmel használom. Az összetevő listája és a márka híre miatt választottam. Nyárra szerintem Több információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Legtökéletesebb hidratálóSokáig kerestem a száraz és kényes bőrömre a megfelelő hidratálót, de 6 év több különböző próbálkozás után jelentem, hogy megvan! Egy átlagos napomon sajnos nem fogyasztok kellő mennyiségű vTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
ELKÉPESZTŐ!Ez egy tökéletes krém a bőrömnek! Az ok a ragacsos bőr, amit egyesek azért említenek, mert túl sokat használok belőle, és az arcbőr nem szárad meg a mosás után. Nem tünteti el a pórusokat, dTöbb információ
Jó választásKellemes, frissítő, könnyű állagú krém. Több lépéses rutinba ajánlom. Az érzékeny-száraz bőrőmön örömmel használom. Az összetevő listája és a márka híre miatt választottam. Nyárra szerintem Több információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket