Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ
Tökéletes hidegebb időbenJelenleg kedvenc ősz végi-téli arckrémem. Száraz arcom szinte felszívja, és teljesen be is szívódik. Enyhe púderes illata nem zavaró. Második doboz krémet fogom ősszel megkezdeni, nagyon szeTöbb információ
Csodás CsigaEz a második tégely belőle, most már a nagy kiszereléssel vettem. Használható reggel-este, használható vastagabban kenve mint maszk is. Nagyon kellemes használni, jól beszívódik, finom illaTöbb információ
Tökéletes hidegebb időbenJelenleg kedvenc ősz végi-téli arckrémem. Száraz arcom szinte felszívja, és teljesen be is szívódik. Enyhe púderes illata nem zavaró. Második doboz krémet fogom ősszel megkezdeni, nagyon szeTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket