Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Tökéletes arckrém3. hónapja használom minden este utolsó rétegként az arcomra. Ismerős ajánlására vettem meg, mert sajnos túl lett hámlasztva a bőröm, de ez a krém valóban ahogy írják újjáépítette a barrier-Több információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Legtökéletesebb hidratálóSokáig kerestem a száraz és kényes bőrömre a megfelelő hidratálót, de 6 év több különböző próbálkozás után jelentem, hogy megvan! Egy átlagos napomon sajnos nem fogyasztok kellő mennyiségű vTöbb információ
BudapestMost már minden este használom az arcápolási krémemben, nagyon jó nyugtató gél, szeretem. Emellett tonikot és szérumot is használok, és látom az eredményt.
10/10Könnyű az állaga, gyorsan beszívódik. Először féltem hogy nem lesz elég a száraz bőrömnek, de pozitív csalódás. Kezdő krémnek a tökéletes választás.
Legjobb hidratalo, nem ragacsos, nem reagal ra a borom sok pattanassal, rosacea biztos 1 honap hasznalat utan is. Neha az orcakon keves (dehidratalt,kombinalt bor), alig varom,hogy tubusos vTöbb információ
Iunik beta-glucan krémKi akartam próbálni pár kistersnél kapható terméket és az egyik választásom iunik beta-glucan krémre esett. Határozottan jó választás volt, esti rutinomba illesztettem bele. Gyakorlatilag éjTöbb információ
Testes hidratáló krém Vízhiányos bőrre vettem. Nekem túl nehéz, és testes krém. Csak éjszakára használom, akkor is vékonyan, de soknak érzem így a tavaszi/nyári időszakban. Ugyanakkor igaz, hogy az érzékeny bőrömTöbb információ
Annyira örülök, hogy megtaláltam.Először úgy döntöttem, hogy arckrémeket fogok használni, és blokkoltam az összes véleményekkel teli forrást, ezt választottam, és vettem egy miniatűrt. Annyira tetszett, hogy vettem egy nagyTöbb információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket