Bőrnyugtató Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, mert a vegyes bőrömre tökéletes megoldást nyújtott. Az arcom T-vonalában hajlamos a zsírosodásra, míg az arcom többi része inkább száraz, de ez a kréTöbb információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Nagyon jóEz volt talán az első gél krém amit vettem. Nagyon kellemes csalódás volt. A zsíros bőröm nagyon szereti. Hűsít, kellemes érzés, gyorsan beszívódik és nem ragacsos. Nagyon jól együtt működikTöbb információ
Bőrnyugtató Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, mert a vegyes bőrömre tökéletes megoldást nyújtott. Az arcom T-vonalában hajlamos a zsírosodásra, míg az arcom többi része inkább száraz, de ez a kréTöbb információ
Téli hónapokra tökéletesTermékmintaként kaptam belőle, pont a téli hónapok előtt. Mivel seborrheára hajlamos a bőröm, így a hideg évszakokban extrém száraz tud lenni, a minta után azonnal meg is rendeltem a krémet.Több információ
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.
A feliratkozással elfogadom a feltételeket Általános Szerződési Feltételeket