Hihetetlen, hogy még mindig üres!
Ha hozzáadott valamit, kérjük, jelentkezzen be a tételek megtekintéséhez és a vásárlás befejezéséhez.







Vélemények – 2
Már körülbelül két hónapja használom, és az eredmények lenyűgözőek: kevesebb a bőr alatti kiütés, a bőrpír, a bőr egyszerűen hűsítő közvetlenül a krém felvitele után, a hosszan tartó hatás pedig gyönyörű. Idővel azonban a csomagolás hiányosságai nyilvánvalóvá váltak - csak az egyik összetevőt nyomják ki. Először a sárga volt nagyon kinyomva, most már csak a lila.
Átálltam a Some by Mi retinol szérumáról erre a krémre, hogy lássam, van-e különbség. Olcsóbb is volt, mint az eredeti szérum, és kihagyhattam más krémek használatát is. Teljesen odavagyok ezért a krémért. 3 héten belül meggyógyította a pattanásaimat/gyulladásomat, és a bőröm is sokkal jobban érzi magát és szebbnek tűnik. Mindenkinek ajánlom, aki jó retinol terméket keres, ezzel a krémmel ezt megkapod + a bakuchiolt is!
Vegyük fel a kapcsolatot!
Kedvezményeket, új termékeket és ápolási tippeket küldünk.